.

.

Preț excelent
ENET GP-XFP-W46-ENC Transceiver

ENET GP-XFP-W46-ENC Transceiver

RON 1.67

În stoc
Disponibil pentru ordine

Dell/Force 10 GP-XFP-W46 compatibil 10 GBASE-ZR DWDM SFP+. 1540.56nm 80km ITU CH 46 Mod SFP+ Duplex LC - Garanție de viață 100% testată. Compatibilitate GP-XFP-W46-ENC. Dell/Force 10 GP-XFP-W46 compatibil 10 GBASE-ZR DWDM SFP+. 1540.56nm 80km ITU CH 46 Mod SFP+ Duplex LC - Garanție de viață 100% testată. Compatibilitate GP-XFP-W46-ENC. Dell/Force 10 GP-XFP-W46 compatibil SFP+ . Dell/Force 10 GP-XFP-W46 compatibil 10 GBASE-ZR DWDM SFP+ 1540.56 NM 80km ITU CH 46 Mod SFP+ Duplex LC-100% testat de viață Compatibilitatea Garadiei GP-XFP- W46-ENC.

Specificație

Selecția clientului
RON 29.60

Conector : LC Procesor / Tip : SFP+ Media : SMF Viteză : 10 Gbase Descrierea vitezei : 10gigabit Acest Cisco DWDMSFP10 G60.61 Transceiver SFP compatibil compatibil oferă un debit de 10 g

RON 0.67

10 GBASET SFP+ Transceiver, 10g T, 10g cupru, RJ45 SFP+ CAT.6 A, până la 30 de metri, compatibil cu Cisco SFP10 GTS, Ubiquiti UFRJ4510 G, Netgear, DLink, Supermicro, TP Link, Broadcom, pac

RON 0.33

Tipul dispozitivului : XFP Modul Transceiver Factor formular : Modul plugin Tehnologia conectivității : Tip de cablare cu fir : 10 GBASEER Protocol de legătură de date : 10 Gigabit Ether

RON 66.65

Complet compatibil cu tranziția TNSFPLX1 Transceiver SFP PLUGGABIL fierbinte, rata de date de 1,25 Gbps 1000 BaseLX Gigabit Ethernet, Fibre Single Mode (SMF) Lungimea de undă de 1310nm, 10

RON 11.99

10 GBaseCU, SFP+ până la SFP+ Connetor, pasiv, 0,25 metri (0,82ft), 30awg, albastru, 1 pachet Compatibil cu Cisco, Meraki, Ubiquit, Mikrotik, Intel, Fortinet, Netgear, DLink, Supermicro, T

RON 18.13

Distanța maximă de transfer : 80 km Instrucțiunea produsului Distanța maximă de transfer : 80 km Instrucțiunea produsului ARISTA Compatibil SFP10 GDZ59.79Identic funcțional 10 GBaseZR

RON 101.32

Am stabilit un sistem cuprinzător de gestionare a calității bazat pe cele mai cunoscute teste Fiecare transceiver este testat individual și programat compatibilitatea înainte de livrare

RON 109.75

Dell EMC AOCSFP10 G2 M Cablu optic activ compatibil (AOC) : funcționează cu comutatoare Dell EMC precum Z9100 și este conform MSA Specificații tehnice : 2 M Cablu optic activ 10 Gbps Fib

RON 266.65

【QSFP+ 40 G】 Cisco 40 Gigabit Ethernet, codificând ca Cisco QSFP40 GLR4, de asemenea, compatibil 【40 GBaseLR4】 40 G QSFP+ Modul transceiver, 40 Gbps, Mod unic, 1310 Nm, CWDM4, 10km,

RON 1.00

Complet compatibil cu Enterasys 10 GBSRSFPP Modulul SFP+ Transceiver, de 10 Gbps, rata de date de 10 Gbps 10 GBaseSR 10 G Ethernet, fibră multimodă (MMF)...

RON 2.67

Rata de date (max) : 10,5 GB / s Distanță (max) : 300m Tip de fibre : MMF Lungime de undă : 850nm Diagnostic digital : Da Rata de date (max) : 10,5 GB / s Distanță (max) : 300m Tip de f

RON 32.53

Rata de date (max) : 10,5 GB / s Distanță (max) : 10 km Tip de fibre : SMF Lungime de undă : 1310nm Diagnostic digital : Da Rata de date (max) : 10,5 GB / s Distanță (max) : 10 km...